Květen 2007

Výdělek na internetu ! Agloco

30. května 2007 v 19:20
Vítejte na stránce o nejlepším výdělku současnosti!!

Věnujte této stránce 10 minut svého života a zjistíte jak za 5 hodin na internetu měsíčně můžete vydělat 400$.

Že jste na něm mnohonásobně více? Pak tedy vyděláte mnohonásobně víc

Registrace

O co jde? Agloco je nová firma, která platí za zobrazování malé lišty. Zaregistrujete se do systému, stáhnete si lištu, a pak stačí ji mít alespoň 5 hodin do měsíce zaplou. Jeho popularita neustále stoupá. Píše se o něm už na více jak 2,5 milionu stránkách. I velcí muži businessu říkají, že Agloco má velký obchodní model.
Lišta vypadá nějak takto:
Lišta slouží pouze pro reklamní účely. Lišta ještě není hotová, ale v průběhu pár týdnů by už měla být na světě-o průběhu Vás budu informovat zde na stránkách.
A kolik si vlastně vyděláte?
Vše zatím záležet na tom, kolik lidí pod sebe seženete, tedy kolik lidí se zaregistruje přes Váš referal link.
Když se přes Váš referal link zaregistruje 10 lidí a každý z těch deseti lidí seženete jednoho člověka pod sebe, každý bude surfovat 5 hodin měsíčně, tak Váš měsíční příjem bude 392.5$.
Dále Akcie:
AGLOCO™ bude během jednoho roku větší a úspěšnější než společnost YouTube, která byla nedávno firmou Google koupena za 1,6 Miliard USD. Všichni uživatelé Agloco, ale nejvíce aktivní partneři, kteří tuto možnost dále doporučují, budou na tom profitovat. Každý z nás obdrží zdarma akcie firmy Agloco. Počet akcii bude úměrný online času a počtu partnerů, které jste doporučili.Levnější nákupy:
Dostanete speciální nabídky a slevy na produkty, když budete nakupovat u AGLOCO™ smluvních partnerů.
Agloco účet může mít každý nový počítač, teda nejde o IP adresu. Pokud jste na síti, kde je 50 počítačů a všichni mají stejnou IP, každý uživatel jednoho PC si může založit jeden účet, tudíž doporučte tento program dál a dál a vydělávejte konečně pořádně!!

Registrace

Registrace

Kde je háček?
Správně asi v tuto chvíli očekáváte, kde jsou skryté potenciální komplikace. Podle mého názoru člověk trávící na Internetu x hodin denně zadarmo, nemá vůbec co ztratit. Je ovšem dobře míti na paměti, že AGLOCO Viewbar je zatím pouze k dispozici v beta (testovací) verzi tzn. žádné výdělky z tohoto nikomu zatím neplynou. Dále zatím stále existují otazníky kolem hodnoty vydělaných akcií.

Osobně však vidím v tomto systému jasnou převahu pozitiv nad negativy, a proto jsem se do AGLOCO již sám také přihlásil. V nejhorším případě si alespoň vyzkouším v praxi jak takovýto, někdo může říci pochybný, systém pracuje a budu Vás moci o dalším vývoji poinformovat.

Je více možností jak vydělat peníze s firmou AGLOCO™

1) Peníze : za online čas při surfování v internetu s aktivovaným Viewbar™ generuješ peníze. Tento zisk za surfování je ve výši 100% rozdělen mezi členy a partnery AGLOCO™. Příklad: Ty doporučíš tento program pěti lidem. Každý z nich to doporučí pouze třem lidem a tito nadchnou zase jen po 3 lidech (počítáno do 5 linie!!). Každý z nich je 5 hodin v měsíci online na internetu. (což jsou stejně tak jako tak)
pak máš měsíční příjem cca. 17.000,- Kč !!
Podmínkou je, že musís mít zapnutý Viewbar™ 5 hodin za měsíc.
Technika převodu těchto finančních odměn bude formou šeků. Kolik si vyděláš, když získáš 10 nebo 20 partnerů? Nebo, když budeš měsíc co měsíc nové a nové partnery získávat? Odpověď Ti dá virtuální počítadlo, které simuluje možný výdělek. Najdeš jej na stránkách firmy AGLOCO™. Výše výdělku není ničím ohraničená. Tento výdělek máš měsíc co měsíc, protože partneři jsou každý měsíc na internetu.

2) Akcie : AGLOCO™ bude během jednoho roku větší a úspěšnější než společnost YouTube, která byla nedávno firmou Google koupena za 1,6 Miliard USD. Všichni uživatelé Agloco, ale nejvíce aktivní partneři, kteří tuto možnost dále doporučují, budou na tom profitovat. Každý z nás obdrží zdarma akcie firmy Agloco. Počet akcii bude úměrný online času a počtu partnerů, které jsi doporučil.

3) Úspora při nákupu : dostaneš speciální nabídky a slevy na produkty, když budeš nakupovat u AGLOCO™ smluvních partnerů.

A Ti kteří AGLOCO™ společnost aktivně budují vydělají ještě více, protože čím více lidem toto členství v AGLOCO™ doporučíš, tím více získáš. To je proto, že se zde nepočítají jen vlastní minuty online, ale dohromady sečtený celkový čas všech Tebou doporučených lidí. A co víc dokonce i ti lidé, kteří přišli do týmu na doporučení Tvých partnerů - a to až do pátého pokolení = linie se počítají do tvého času. A to je jistě velice silný motor pro rychlou expanzi.

Jsem přesvědčen o tom, že AGLOCO™ bude mít obrovský úspěch a že to postaví nová měřítka ve virtuálním a i marketingovým světě. A to vše je bezproblémové, protože je to zcela zdarma a člověk nikdy nemůže mít finanční ztrátu nebo újmu! Za touto myšlenkou, mimo jiných, stojí lidé z MBA Stanford, kteří založili firmu All Advantage. Firma All Advantage přinesla uživatelům doposud ca. 100 milionů USD na celkovém zisku. Dnes jsou podmínky takovéhoto podnikání ještě výhodnější než tenkrát: online - obchody, online - společnosti a online - reklama jsou dnes mnohem profesionálnější a uživatelé internetu umí s internetem lépe zacházet a jsou otevřenější k mnohým nabídkám.

AGLOCO™ je pro Tebe výhodnou nabídkou v pravý čas, neboť se v ČR teprve začíná rozšiřovat.


Registrace
Travian cz online hra

20. května 2007 v 14:41
Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.

Registrace zdarma

Registrace zdarma

Registrace zdarma

Registrace zdarma

Testovaci obrazek.